Pomoc

Jak začít (registrace)?

Pokud chcete přidávat svá videa a komentáře k videím a také využívat další komunitní funkce portálu je nutné se zaregistrovat. Na registrační formulář se dostanete kliknutím na odkaz "Registrace" v pravé horní části hlavní stránky. Registraci je třeba provést pouze 1x. V případě, že jste již v systému zaregistrován, použijte položku "Přihlášení"

Jak si mohu upravit profil?

Profil si můžete změnit v sekci "Moje statistiky". V pravé horní části hlavní stránky, kliknutím na link "Můj profil", si můžete změnit: heslo, uživatelské jméno, profilový obrázek, jméno a další osobní údaje ....

Jak přidat video?

Chcete-li přidat video, klikněte na ikonku "Přidej video" umístěnou v pravém horním rohu hlavní stránky. Následně se Vam zobrazí vstupní formulář.

Ve formuláři vyplňte požadované údaje (krok 1 ze 2) - Název videa, Klíčová slova, Popis videa a Kategorie. V položce "Popis videa" můžete slovně popsat obsah videa, upřesnit nebo doplnit další informace k videu, V rámci "Kategorii" si můžete vybrat maximálně 3 kategorie, ve kterých se bude video zobrazovat. Následně klikněte na tlačítko "Pokračovat" v dolní části. Zobrazí se druhá část formuláře "upload videa" (krok 2 ze 2)

Vyhledávání video ve svých souborech a klepněte na tlačítko "Choose File". V sekci "Broadcasting" si vyberte, zda chcete zobrazit vaše video jako veřejné nebo soukromé. Veřejně video je takové, které bude přístupné všem návštěvníkům portálu. Privátní video bude přístupné pouze vybrané skupině uživatelů, které si zvolíte v sekci "Skupiny"

Nakonec klikněte na tlačítko "Přidej video". Systém Vás informuje o průběhu uploadu. Úspěšně přidáno video podléhá kontrole administrátora. V případě, že video vyhovuje Podmínkám používání portálu, zobrazí se na portálu do 24 hodin od přidání. V případě, že vložené video není v souladu s Podmínkami používání a Ochranou soukromí, může administrátor portálu zobrazení videa zamítnout. O odmítnutí videa budete informováni e-mailem. Pro více informací sledujte videonávod: Jak vložit vlastní video na portál www.jaksetodela.cz

Klíčová slova?

Klíčová slova jsou taková slova, která popisují vaše video, aby ho bylo možné co nejjednodušeji vyhledat. Můžete zadat více klíčových slov, které oddělte čárkou. Pokud například vkládáte video s tématikou surfování zadejte slova: surfování, surfing, voda, vlny.

Jak sledovat video?

Pokud chcete dívat video, klikněte na obrázek videa, přehrávání se automaticky spustí. V případě, že se automaticky nespustí, klepněte na tlačítko Play na liště pod videem.